7 varianten
op basis van materiaal
Duikel solo H1.00
€ 533
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Grenen |
| Speelfuncties | Duikelen |
| Valhoogte | 1,0 m |
| Afmetingen | 0,9 x 0,1 x 1,3 m |
| Valzone | 3,0 x 1,9 m |
| Obstakelvrije zone | 3,0 x 1,9 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
