Combinatietoestel
€ 18.373
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gecoat metaal |
| Speelfuncties | Glijden, Klimmen, Klimwand |
| Valhoogte | 2,0 m |
| Afmetingen | 5,3 x 1,7 x 3,0 m |
| Valzone | 8,3 x 4,9 m |
| Obstakelvrije zone | 8,3 x 4,9 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
€ 18.373
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gecoat metaal |
| Speelfuncties | Glijden, Klimmen, Klimwand |
| Valhoogte | 2,0 m |
| Afmetingen | 5,3 x 1,7 x 3,0 m |
| Valzone | 8,3 x 4,9 m |
| Obstakelvrije zone | 8,3 x 4,9 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |