4 varianten
op basis van materiaal
Combinatietoestel
SKUBBP.212.3RR
ProductcategorieCombinatietoestellen
Sub productcategorie2 torens
ProductlijnBasic Play
€ 13.600
Toestelinformatie
| Leeftijd | 3 - 8 |
|---|---|
| Basismateriaal | RVS |
| Speelfuncties | Balanceren, Combinatietoestel, Educatie, Glijden, Klimmen, Klimtoestel, Rollenspel |
| Valhoogte | 1,5 m |
| Afmetingen | 5,5 x 1,6 x 2,5 m |
| Valzone | 8,0 x 4,5 m |
| Obstakelvrije zone | 8,5 x 4,5 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Product downloads
Gerelateerde producten
-
-
5 varianten op basis van materiaal
-
7 varianten op basis van materiaal
-
5 varianten op basis van materiaal
-
2 varianten op basis van materiaal
-
8 varianten op basis van materiaal
