2 varianten
Combinatietoestel
€ 13.357
Aluminium blauw met glijbaan polyester oranje
BBP.210.4AP
€ 10.314
Aluminium blauw met glijbaan rvs
BBP.210.4AR
€ 12.805
Grenen met glijbaan polyester blauw
BBP.210.4GP
€ 9.694
Hardhout, FSC® gecertificeerd
BBP.210.4HP
€ 9.984
Gerecycled kunststof met glijbaan polyester blauw
BBP.210.4KP
€ 8.426
Gerecycled kunststof met glijbaan rvs
BBP.210.4KR
€ 10.388
RVS met glijbaan rvs
BBP.210.4RR
€ 13.357
Toestelinformatie
| Leeftijd | 3 - 8 |
|---|---|
| Basismateriaal | RVS |
| Speelfuncties | Balanceren, Combinatietoestel, Educatie, Glijden |
| Valhoogte | 1,0 m |
| Afmetingen | 4,9 x 1,5 x 2,6 m |
| Valzone | 7,2 x 4,5 m |
| Obstakelvrije zone | 7,7 x 4,5 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
