6 varianten
op basis van materiaal
Combinatietoestel
€ 13.827
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | RVS |
| Speelfuncties | Balanceren, Combinatietoestel, Glijden, Klimmen, Klimtoestel, Klimwand, Schommelen |
| Valhoogte | 1,5 m |
| Afmetingen | 5,4 x 4,9 x 2,5 m |
| Valzone | 8,7 x 6,2 m |
| Obstakelvrije zone | 9,7 x 6,7 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
