3 varianten
op basis van materiaal
Combinatietoestel Kasteel
€ 13.233
Toestelinformatie
| Leeftijd | 3 - 8 |
|---|---|
| Basismateriaal | Grenen |
| Speelfuncties | Balanceren, Combinatietoestel, Educatie, Glijden, Rollenspel, Zandspel |
| Valhoogte | 1,0 m |
| Afmetingen | 3,4 x 3,4 x 1,9 m |
| Valzone | 6,4 x 5,9 m |
| Obstakelvrije zone | 6,4 x 6,4 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
