2 varianten
op basis van materiaal
Combinatietoestel Kasteel
€ 13.839
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 8 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gecoat metaal |
| Speelfuncties | Balanceren, Combinatietoestel, Educatie, Glijden, Rollenspel, Zandspel |
| Valhoogte | 1,0 m |
| Afmetingen | 3,4 x 3,4 x 1,9 m |
| Valzone | 6,4 x 5,8 m |
| Obstakelvrije zone | 6,4 x 6,3 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
