4 varianten
op basis van materiaal
Combinatietoestel
€ 10.983
Aluminium blauw met glijbaan polyester oranje
BBP.260.3AP
€ 10.983
Aluminium blauw met glijbaan rvs
BBP.260.3AR
€ 12.847
Grenen met glijbaan polyester blauw
BBP.260.3GP
€ 10.315
Hardhout, FSC® gecertificeerd
BBP.260.3HP
€ 10.605
Gerecycled kunststof met glijbaan polyester blauw
BBP.260.3KP
€ 9.077
RVS met glijbaan rvs
BBP.260.3RR
€ 13.399
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 8 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gecoat metaal |
| Speelfuncties | Balanceren, Combinatietoestel, Glijden, Klimmen |
| Valhoogte | 1,0 m |
| Afmetingen | 3,8 x 2,8 x 2,0 m |
| Valzone | 5,3 x 6,9 m |
| Obstakelvrije zone | 5,8 x 6,9 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
