7 varianten
op basis van materiaal
Combinatietoestel
€ 23.238
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gecoat metaal |
| Speelfuncties | Combinatietoestel, Glijden, Klimmen, Klimtoestel, Klimwand, Schommelen |
| Valhoogte | 1,5 m |
| Afmetingen | 8,4 x 5,9 x 2,4 m |
| Valzone | 9,7 x 8,5 m |
| Obstakelvrije zone | 10,2 x 9,0 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
