Combinatietoestel
€ 14.395
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gecoat metaal |
| Speelfuncties | Balanceren, Combinatietoestel, Educatie, Glijden, Klimmen |
| Valhoogte | 1,2 m |
| Afmetingen | 5,0 x 3,8 x 2,6 m |
| Valzone | 6,7 x 7,6 m |
| Obstakelvrije zone | 6,7 x 8,1 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
