2 varianten
op basis van materiaal
Combinatietoestel
€ 13.375
Toestelinformatie
| Leeftijd | 3 - 8 |
|---|---|
| Basismateriaal | Grenen |
| Speelfuncties | Balanceren, Combinatietoestel, Educatie, Glijden, Klimmen |
| Valhoogte | 1,2 m |
| Afmetingen | 5,0 x 3,8 x 2,6 m |
| Valzone | 7,6 x 6,7 m |
| Obstakelvrije zone | 8,1 x 6,7 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
