7 varianten
op basis van materiaal
Combinatietoestel
€ 17.526
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gecoat metaal |
| Speelfuncties | Balanceren, Combinatietoestel, Educatie, Glijden, Klimmen, Klimtoestel, Klimwand, Speelhuis |
| Valhoogte | 1,5 m |
| Afmetingen | 6,0 x 3,4 x 3,1 m |
| Valzone | 8,5 x 6,4 m |
| Obstakelvrije zone | 9,0 x 6,4 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 24 kg |
| Grootste onderdeel | 3,4 x 0,8 x 0,6 m |
