5 varianten
op basis van materiaal
Combinatietoestel Kasteel
€ 23.748
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 8 |
|---|---|
| Basismateriaal | RVS |
| Speelfuncties | Balanceren, Combinatietoestel, Educatie, Glijden, Klimmen, Rollenspel |
| Valhoogte | 1,0 m |
| Afmetingen | 7,2 x 3,3 x 2,0 m |
| Valzone | 9,8 x 5,8 m |
| Obstakelvrije zone | 10,3 x 6,3 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
