3 varianten
op basis van materiaal
Combinatietoestel
SKUBBP.360.9AP
ProductcategorieCombinatietoestellen
Sub productcategorie3 torens
ProductlijnBasic Play
€ 15.640
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 8 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gecoat metaal |
| Speelfuncties | Balanceren, Combinatietoestel, Glijden, Klimmen |
| Valhoogte | 1,0 m |
| Afmetingen | 6,1 x 2,2 x 1,9 m |
| Valzone | 9,1 x 4,8 m |
| Obstakelvrije zone | 9,1 x 5,3 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Product downloads
Gerelateerde producten
-
-
2 varianten op basis van materiaal
-
6 varianten op basis van materiaal
-
3 varianten op basis van materiaal
-
4 varianten op basis van materiaal
-
5 varianten op basis van materiaal
