2 varianten
op basis van materiaal
Combinatietoestel
€ 24.338
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | RVS |
| Speelfuncties | Combinatietoestel, Glijden, Klimmen, Klimtoestel, Klimwand, Schommelen |
| Valhoogte | 1,5 m |
| Afmetingen | 8,4 x 5,9 x 2,4 m |
| Valzone | 9,2 x 8,3 m |
| Obstakelvrije zone | 9,7 x 8,8 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
