3 varianten
op basis van materiaal
Combinatietoestel
€ 23.445
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 8 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gecoat metaal |
| Speelfuncties | Balanceren, Combinatietoestel, Educatie, Glijden, Klimmen, Klimtoestel, Klimwand |
| Valhoogte | 1,0 m |
| Afmetingen | 5,2 x 3,8 x 2,6 m |
| Valzone | 7,7 x 6,7 m |
| Obstakelvrije zone | 8,2 x 6,7 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
