5 varianten
op basis van materiaal
Combinatietoestel
€ 31.886
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Hardhout |
| Speelfuncties | Balanceren, Combinatietoestel, Duikelen, Glijden, Klimmen, Klimwand, Schommelen |
| Valhoogte | 1,5 m |
| Afmetingen | 11,5 x 7,2 x 3,1 m |
| Valzone | 12,8 x 9,6 m |
| Obstakelvrije zone | 13,3 x 10,1 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
