6 varianten
op basis van materiaal
Wildwaterbrug
€ 2.864
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 6 |
|---|---|
| Basismateriaal | RVS |
| Speelfuncties | Balanceren, Klimmen, Springen |
| Valhoogte | 0,5 m |
| Afmetingen | 2,4 x 0,7 x 1,5 m |
| Valzone | 3,7 x 5,3 m |
| Obstakelvrije zone | 3,7 x 5,3 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
