4 varianten
op basis van materiaal
Wildwaterbrug
€ 2.796
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 6 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gecoat metaal |
| Speelfuncties | Balanceren, Klimmen |
| Valhoogte | 0,6 m |
| Afmetingen | 2,3 x 0,7 x 1,5 m |
| Valzone | 5,3 x 3,7 m |
| Obstakelvrije zone | 5,3 x 3,7 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Zwaarste onderdeel | 10 kg |
|---|
