4 varianten
op basis van materiaal
Locomotief
€ 1.513
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 6 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gecoat metaal |
| Speelfuncties | Draaien, Rollenspel |
| Valhoogte | 0,5 m |
| Afmetingen | 1,7 x 0,7 x 1,3 m |
| Valzone | 4,6 x 3,7 m |
| Obstakelvrije zone | 4,6 x 3,7 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
