2 varianten
op basis van materiaal
Combinatietoestel
€ 9.277
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 8 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gecoat metaal |
| Speelfuncties | Balanceren, Combinatietoestel, Educatie, Glijden, Klimmen |
| Valhoogte | 1,0 m |
| Afmetingen | 4,7 x 2,5 x 1,8 m |
| Valzone | 6,6 x 5,0 m |
| Obstakelvrije zone | 7,7 x 5,5 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
