2 varianten
op basis van materiaal
Combinatietoestel
SKUBPK.160.7AP
ProductcategorieCombinatietoestellen
Sub productcategorie1 toren
ProductlijnBasic Play Kids
€ 2.940
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 6 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gecoat metaal |
| Speelfuncties | Combinatietoestel, Glijden, Klimmen |
| Valhoogte | 0,6 m |
| Afmetingen | 1,9 x 0,7 x 1,5 m |
| Valzone | 2,6 x 1,9 m |
| Obstakelvrije zone | 4,9 x 3,7 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Product downloads
Gerelateerde producten
-
-
3 varianten op basis van materiaal
-
-
4 varianten op basis van materiaal
-
4 varianten op basis van materiaal
-
4 varianten op basis van materiaal
