4 varianten
op basis van materiaal
Combinatietoestel
€ 10.573
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 8 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gerecycled kunststof |
| Speelfuncties | Balanceren, Combinatietoestel, Educatie, Glijden, Klimmen |
| Valhoogte | 1,0 m |
| Afmetingen | 4,7 x 2,8 x 2,4 m |
| Valzone | 5,3 x 7,0 m |
| Obstakelvrije zone | 5,8 x 7,6 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
