4 varianten
op basis van materiaal
Combinatietoestel
€ 7.748
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 6 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gerecycled kunststof |
| Speelfuncties | Combinatietoestel, Educatie, Glijden, Klimmen, Zandspel |
| Valhoogte | 1,0 m |
| Afmetingen | 2,6 x 2,5 x 2,4 m |
| Valzone | 4,8 x 4,6 m |
| Obstakelvrije zone | 5,6 x 5,4 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 99 kg |
| Grootste onderdeel | 3,0 x 0,7 x 0,7 m |
