3 varianten
op basis van materiaal
Combinatietoestel
€ 5.644
Toestelinformatie
| Leeftijd | 2 - 6 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gerecycled kunststof |
| Speelfuncties | Balanceren, Combinatietoestel, Klimmen |
| Valhoogte | 0,6 m |
| Afmetingen | 3,0 x 1,6 x 1,5 m |
| Valzone | 5,9 x 4,6 m |
| Obstakelvrije zone | 5,9 x 4,6 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 35 kg |
| Grootste onderdeel | 1,1 x 0,8 x 0,7 m |
