2 varianten
op basis van materiaal
Duikel trio RAL5002 H1.22-1.02-0.82
€ 1.355
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gecoat metaal |
| Speelfuncties | Duikelen, Zitten |
| Valhoogte | 1,3 m |
| Afmetingen | 4,6 x 0,1 x 1,3 m |
| Valzone | 5,6 x 3,1 m |
| Obstakelvrije zone | 5,6 x 3,1 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
