2 varianten
op basis van materiaal
Klim-/Duikelrek RAL3020
€ 1.826
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gecoat metaal |
| Speelfuncties | Duikelen, Klimmen, Zitten |
| Valhoogte | 1,4 m |
| Afmetingen | 3,8 x 0,7 x 1,7 m |
| Valzone | 4,8 x 3,7 m |
| Obstakelvrije zone | 4,8 x 3,7 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
