2 varianten
Draaischijf RAL5002
€ 9.351
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gecoat metaal |
| Speelfuncties | Draaien |
| Valhoogte | 1,0 m |
| Afmetingen | 2,0 x 2,0 x 1,0 m |
| Valzone | 5,9 x 5,9 m |
| Obstakelvrije zone | 5,9 x 5,9 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
