Klimbol RAL9006
€ 2.960
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gecoat metaal |
| Speelfuncties | Klimmen, Klimtoestel |
| Valhoogte | 1,3 m |
| Afmetingen | 2,4 x 2,4 x 1,3 m |
| Valzone | 5,4 x 5,4 m |
| Obstakelvrije zone | 5,4 x 5,4 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
€ 2.960
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gecoat metaal |
| Speelfuncties | Klimmen, Klimtoestel |
| Valhoogte | 1,3 m |
| Afmetingen | 2,4 x 2,4 x 1,3 m |
| Valzone | 5,4 x 5,4 m |
| Obstakelvrije zone | 5,4 x 5,4 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |