2 varianten
Stalen Schommel RAL3020 pz
€ 9.577
Toestelinformatie
| Leeftijd | 0 - 80 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gecoat metaal |
| Speelfuncties | Loungen, Schommelen |
| Valhoogte | 1,5 m |
| Afmetingen | 5,3 x 2,0 x 2,5 m |
| Valzone | 7,5 x 6,3 m |
| Obstakelvrije zone | 8,5 x 6,3 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
