Kabelbaan Flyer
€ 13.598
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gecoat metaal |
| Speelfuncties | Kabelbaan |
| Valhoogte | 1,2 m |
| Afmetingen | 17,5 x 3,8 x 4,3 m |
| Valzone | 20,0 x 6,8 m |
| Obstakelvrije zone | 20,0 x 6,8 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
€ 13.598
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gecoat metaal |
| Speelfuncties | Kabelbaan |
| Valhoogte | 1,2 m |
| Afmetingen | 17,5 x 3,8 x 4,3 m |
| Valzone | 20,0 x 6,8 m |
| Obstakelvrije zone | 20,0 x 6,8 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |