Trimotor vliegtuig
€ 13.911
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gecoat metaal |
| Speelfuncties | Klimmen, Klimtoestel |
| Valhoogte | 2,4 m |
| Afmetingen | 4,8 x 4,7 x 2,8 m |
| Valzone | 7,8 x 7,8 m |
| Obstakelvrije zone | 7,8 x 7,8 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
€ 13.911
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gecoat metaal |
| Speelfuncties | Klimmen, Klimtoestel |
| Valhoogte | 2,4 m |
| Afmetingen | 4,8 x 4,7 x 2,8 m |
| Valzone | 7,8 x 7,8 m |
| Obstakelvrije zone | 7,8 x 7,8 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |