Duikel duo RAL3020 H1.07-0.89
€ 1.053
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gecoat metaal |
| Speelfuncties | Duikelen |
| Valhoogte | 1,1 m |
| Afmetingen | 3,1 x 0,1 x 1,1 m |
| Valzone | 4,1 x 3,0 m |
| Obstakelvrije zone | 4,1 x 3,0 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
€ 1.053
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gecoat metaal |
| Speelfuncties | Duikelen |
| Valhoogte | 1,1 m |
| Afmetingen | 3,1 x 0,1 x 1,1 m |
| Valzone | 4,1 x 3,0 m |
| Obstakelvrije zone | 4,1 x 3,0 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |