Zandbak Rebo 4.0 x 3.1 x 0.2
SKU255.304.03K.001
ProductcategorieZand & water
Sub productcategorieZandbak zonder zitjes
ProductlijnBasic Play
€ 2.031
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 6 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gerecycled kunststof |
| Speelfuncties | Zandspel |
| Valhoogte | 0,3 m |
| Afmetingen | 4,0 x 3,1 x 0,2 m |
| Valzone | 7,0 x 6,1 m |
| Obstakelvrije zone | 7,0 x 6,1 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Product downloads
Gerelateerde producten
-
-
-
2 varianten
-
-
5 varianten op basis van materiaal
-
5 varianten op basis van materiaal
Combinatietoestel Kasteel
Gerecycled kunststof met glijbaan polyester blauwArtikel: BBP.360.5KP€ 16.435
