4 varianten
op basis van materiaal
Speelkeuken
SKUBBI.001.H
ProductcategorieSpeelaanleiding
Sub productcategorieSpeelaanleiding voor kleuters
ProductlijnFigura Play Forest
€ 1.091
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 8 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gerecycled kunststof |
| Speelfuncties | Rollenspel |
| Valhoogte | <0,6 m |
| Afmetingen | 1,4 x 0,7 x 0,6 m |
| Valzone | 4,5 x 3,7 m |
| Obstakelvrije zone | 4,5 x 3,7 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 51 kg |
| Grootste onderdeel | 1,39 x 00.68 x 1,11 m |
Product downloads
Gerelateerde producten
-
-
4 varianten op basis van materiaal
-
4 varianten op basis van materiaal
Dorp Lepe + interactieve trap
Gerecycled kunststof met glijbaan polyester oranjeArtikel: BBI.205.HUP€ 21.482 -
4 varianten op basis van materiaal
-
4 varianten op basis van materiaal
-
4 varianten op basis van materiaal
