5 varianten
op basis van materiaal
Kasteel Marienborg
€ 8.564
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 8 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gerecycled kunststof |
| Speelfuncties | Balanceren, Combinatietoestel, Educatie, Glijden, Rollenspel, Speelhuis |
| Valhoogte | 1,0 m |
| Afmetingen | 3,0 x 2,5 x 2,5 m |
| Valzone | 5,5 x 4,9 m |
| Obstakelvrije zone | 6,0 x 5,5 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 52,1 kg |
| Grootste onderdeel | 2,4 x 0,8 x 0,8 m |
