4 varianten
op basis van materiaal
Kasteel Belfort
€ 9.678
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 8 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gerecycled kunststof |
| Speelfuncties | Balanceren, Combinatietoestel, Educatie, Glijden, Klimmen, Rollenspel |
| Valhoogte | 1,0 m |
| Afmetingen | 3,0 x 2,8 x 2,5 m |
| Valzone | 5,5 x 5,1 m |
| Obstakelvrije zone | 6,0 x 5,9 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 52,1 kg |
| Grootste onderdeel | 2.3 x 08. x 0.8 m |
