Huis Santillana
€ 7.032
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 8 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gerecycled kunststof |
| Speelfuncties | Balanceren, Combinatietoestel, Educatie, Glijden, Rollenspel, Speelhuis |
| Valhoogte | 1,0 m |
| Afmetingen | 2,9 x 2,5 x 2,5 m |
| Valzone | 5,4 x 5,0 m |
| Obstakelvrije zone | 5,9 x 5,6 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 52,1 kg |
| Grootste onderdeel | 2,2 x 0,6 x 0,6 m |
