Huis Sentenil
€ 6.446
Toestelinformatie
| Leeftijd | 3 - 8 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gerecycled kunststof |
| Speelfuncties | Balanceren, Combinatietoestel, Educatie, Glijden, Klimmen, Rollenspel, Speelhuis |
| Valhoogte | 1,0 m |
| Afmetingen | 2,9 x 2,2 x 2,5 m |
| Valzone | 5,1 x 5,0 m |
| Obstakelvrije zone | 6,0 x 5,2 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
