4 varianten
op basis van materiaal
Kasteel Bodiam
€ 7.892
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gecoat metaal |
| Speelfuncties | Balanceren, Combinatietoestel, Educatie, Glijden, Rollenspel, Schommelen, Speelhuis |
| Valhoogte | < 1,5 m |
| Afmetingen | 3,8 x 2,1 x 3,0 m |
| Valzone | 6,5 x 4,7 m |
| Obstakelvrije zone | 7,0 x 5,2 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 52,1 kg |
| Grootste onderdeel | 3,2 x 0,6 x 0,7 m |
