5 varianten
op basis van materiaal
Kasteel Loevestein
€ 8.385
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 8 |
|---|---|
| Basismateriaal | RVS |
| Speelfuncties | Combinatietoestel, Educatie, Glijden, Klimmen, Rollenspel |
| Valhoogte | 1,0 m |
| Afmetingen | 3,0 x 1,8 x 2,5 m |
| Valzone | 5,5 x 4,5 m |
| Obstakelvrije zone | 6,0 x 4,8 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
