4 varianten
op basis van materiaal
Huis Grazalema
€ 6.767
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 8 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gerecycled kunststof |
| Speelfuncties | Balanceren, Combinatietoestel, Educatie, Glijden, Klimmen, Rollenspel, Speelhuis |
| Valhoogte | 1,0 m |
| Afmetingen | 2,9 x 2,0 x 2,5 m |
| Valzone | 5,0 x 4,6 m |
| Obstakelvrije zone | 6,0 x 5,0 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
