5 varianten
op basis van materiaal
Huis San Andres
€ 10.523
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 8 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gecoat metaal |
| Speelfuncties | Balanceren, Combinatietoestel, Educatie, Glijden, Klimmen, Rollenspel, Speelhuis |
| Valhoogte | 1,3 m |
| Afmetingen | 3,8 x 3,7 x 2,5 m |
| Valzone | 6,1 x 5,6 m |
| Obstakelvrije zone | 6,7 x 6,5 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
