4 varianten
op basis van materiaal
Kasteel Kwydzin
€ 11.270
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gecoat metaal |
| Speelfuncties | Balanceren, Combinatietoestel, Educatie, Glijden, Klimmen, Rollenspel, Speelhuis |
| Valhoogte | < 1,5 m |
| Afmetingen | 4,0 x 3,7 x 3,0 m |
| Valzone | 6,5 x 6,3 m |
| Obstakelvrije zone | 7,0 x 6,7 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
