4 varianten
op basis van materiaal
Kasteel Kaiserburg
€ 9.194
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 8 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gecoat metaal |
| Speelfuncties | Balanceren, Combinatietoestel, Educatie, Glijden |
| Valhoogte | 1,0 m |
| Afmetingen | 3,2 x 2,9 x 2,5 m |
| Valzone | 5,3 x 4,9 m |
| Obstakelvrije zone | 6,3 x 5,9 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
