5 varianten
op basis van materiaal
Dorp Alquezar
€ 13.828
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 8 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gecoat metaal |
| Speelfuncties | Balanceren, Combinatietoestel, Educatie, Glijden, Klimmen, Rollenspel, Speelhuis |
| Valhoogte | 1,3 m |
| Afmetingen | 4,6 x 3,7 x 2,5 m |
| Valzone | 7,5 x 6,3 m |
| Obstakelvrije zone | 7,6 x 6,8 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
