4 varianten
Sportauto La BOERghini Rood
€ 4.783
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 8 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gerecycled kunststof |
| Speelfuncties | Educatie, Rollenspel |
| Valhoogte | 0,3 m |
| Afmetingen | 2,3 x 1,3 x 0,9 m |
| Valzone | 5,3 x 4,3 m |
| Obstakelvrije zone | 5,3 x 4,3 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Grootste onderdeel | 1,2 x 1,0 x 0,1 m |
|---|
