2 varianten
op basis van materiaal
Containerschip Rotterdam
€ 24.750
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 10 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gerecycled kunststof |
| Speelfuncties | Combinatietoestel, Educatie, Glijden, Klimmen, Rollenspel |
| Valhoogte | 1,5 m |
| Afmetingen | 12,5 x 3,9 x 2,4 m |
| Valzone | 10,1 x 5,9 m |
| Obstakelvrije zone | 15,6 x 7,0 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 55 kg |
| Grootste onderdeel | 3.2 x 0.8 x 0.9 m |
