4 varianten
op basis van materiaal
Vrijstaande glijbaan H1.0
€ 2.390
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 8 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gerecycled kunststof |
| Speelfuncties | Glijden |
| Valhoogte | 1,0 m |
| Afmetingen | 2,2 x 0,7 x 1,7 m |
| Valzone | 4,7 x 3,7 m |
| Obstakelvrije zone | 5,2 x 3,7 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 16 kg |
| Grootste onderdeel | 1,7 x 0,4 x 0,5 m |
