2 varianten
op basis van materiaal
Zeecontainers
€ 12.839
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 10 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gerecycled kunststof |
| Speelfuncties | Combinatietoestel, Glijden, Klimmen, Rollenspel |
| Valhoogte | 1,5 m |
| Afmetingen | 3,7 x 3,6 x 2,4 m |
| Valzone | 6,7 x 5,7 m |
| Obstakelvrije zone | 6,7 x 6,6 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 50 kg |
| Grootste onderdeel | 3.2 x 0.8 x 0.9 m |
